Úspěšné alumni týmy

Techambition
Techambition

„Online sbírka vizuálních úkolů ze středoškolské matematiky, která umožní studentům učit se  objevováním.“

Techambition je online sbírka úkolů ze středoškolské matematiky, která umožní studentům  učit se objevováním díky stovkám vizualizací a nápověd.  Zatímco studenti zkoumají a objevují matematické principy, ukládají se veškerá možná data o  jejich postupu. Data jsou následně vyhodnocena s cílem poskytnout učiteli dva závěry: Jaké  části probírané látky jsou pro studenty problematické a jako je efektivně vysvětlit v příští  hodině za pomoci našich interaktivních pomůcek. Naše lekce zaujmou studenty, analýza dat  ušetří učitelům čas a především jim umožní připravit hodiny pro své studenty mnohem  efektivněji.

info@techambition.comtechambition.com

Amio

Startup Amio se zabývá vývojem nástrojů a API, které ulehčují práci s platformou pro zasílání zpráv po internetu (Facebook, Skype, Viber, …). Více se s nimi můžete seznámit v našem článku, ve které svou firmu představují.

www.amio.io

Fox Games

Tým Fox Games se rozhodl zlepšit úroveň finanční a ekonomické gramotnosti a rozvíjet soft-skills pomocí originální vzdělávací deskové hry pro menší i starší děti.

www.foxgames.cz

HledejLéky.cz

Web HledejLéky.cz usnadňuje uživatelům nalézt levnější varianty léků a ušetřit tak i desítky procent. Navíc poskytuje informace o léčivých přípravcích a kontraindikacích.

www.hledejleky.cz

Fpohybu

Holky z Fpohybu zvyšují pohybovou gramotnost zaměstnanců ve firmách. Pořádají praktické vzdělávací programy pro firmy za pomoci jejich fyzioterapeutů.

www.fpohybu.cz

SENS-logo_2
Sens Foods

„Jíst s rozumem – Strava 2.0“

Zdravé, přírodní a skvěle chutnající energy a proteinové tyčinky s obsahem cvrcčí mouky. Cvrcčí mouka je plná kompletní bílkoviny srovnatelné s masem. Chov cvrčků je mnohem udržitelnější než chov krav nebo prasat. Cvrčci potřebují méně krmiva na kilo masa, méně vody, menší farmu a neprodukují skleníkové plyny tak jako krávy. Je to zdroj bílkovin budoucnosti!

hello@sensfoods.com, www.sensfood.com

Printhere.io

Printhere.io vyvíjí webovou aplikaci umožňující tisk přímo v prohlížeči. Aplikace sama řeší platbu za tisk a komunikuje s tiskárnou pomocí hardwarového zařízení.

Accent Artisan

Accent Artisan vyvinul bezplatnou mobilní aplikaci na učení se bezchybné anglické výslovnosti. Svou vlastní metodologií chtějí lidi učit jak mluvit anglicky jako rodilý mluvčí.

accentartisan.com

Live Sweaters 

Společnost Live Sweaters vyrábí a na svých webových stránkách prodává svetry s jedinečným designem ze 100% merino vlny pletené v Česku.

www.livesweaters.eu

Vímovšem

Aplikace, která inovativním způsobem získává data, která umí následně použít pro automatizaci administrativních procesů ve stavebnictví. Navíc díky digitalizaci zamezuje krádežím a podvodům na stavbách.

www.vimovsem.cz

ExcelTown

Učí jednotlivce i nadnárodní megafirmy, jak dělat reporty v Excelu i v Power BI. Tvoří tým lektorů, kteří znají a mají rádi technologie, které učí. A rádi je naučí i vás na veřejných kurzech i na kurzech přímo pro Vaši firmu.

exceltown.com

Alexýr

První veganská alternativa plísňového sýru v ČR.

Ať už nechcete či si nemůžete dopřát mléčný sýr, 100% rostlinné Alexýry jsou pro vás spásou. Alexýry jsou delikátní veganské sýry vyrobené šetrně k naší přírodě ze surovin prospívajících našemu zdraví a bez násilí na zvířatech.

www.alexyr.cz

Crowdholding

„Flipping wall street’s model upside down by allowing the public to invest time and work for future revenue shares or a bounty.“

Crowdholding allows companies or startups to allocate a percentage of future sales to the crowd (ie. users) to help give feedback and work to validate their product or service tailoring the product to customer needs. If the product/service becomes successful, the crowd earns money because they helped co-create. The system is gamified with an upvoting system and leaderboard allowing the crowd to rank their favorite answers and within minutes the business sees the top feedback from the crowd.

ethanclime@gmail.com, www.crowdholding.com

Zendoro

„Prodejte byt bez starostí“

Sháníte či prodáváte byt? Nevyhovuje vám vše řešit na vlastní pěst, ale nepřejete si platit vysoké provizní částky realitním kancelářím? Vytvořili jsme on-line službu zajišťující kompletní prodej i nákup nemovitostí. Od vytvoření inzerátu, přes právní podporu, až po přepis v katastru nemovitostí.

tomas.juchelka@zendoro.cz

Bigger Brain s.r.o. (vzdělávání)

„Všechny pohyby jsou stejné, jen ty vzácné jsou jiné (Martin Heidegger)“

Jazyková škola zaměřená na žáky, kteří mají specifické poruchy učení, například dyslexii. Metody existují, na běžných školách na ně ale nezbývá čas. Projekt získal pozitivní ohlasy také u odborné pedagogické veřejnosti.

info@mojedyslexie.cz

DevBox (IT project management)

„Pomáháme malým týmům růst“

Aplikace DevBox pro vývojářské společnosti, kterým už komunikace přes emaily přerůstá přes hlavu a plán na příští měsíc tu v hlavě nosí stále jen jedna osoba. DevBox jim nabízí snadný způsob komunikace.

rut.vaclav@gmail.com

EatAtMamma.com (gastro)

„Kde se nejlépe najím? Přece u mé mámy!“

EatAtMamma.com je AirBnb pro lokální gastronomii. Turista si zde vyhledá, do jakého bytu vyrazit za domácí gastronomií, hostitel získá skvělý společenský zážitek. EatAtMamma.com nenabízí jen plný žaludek, ale také sdílení rodinného kulinářského bohatství.

www.eatatmamma.com

Welovetoed.it (služby)

„Video jednoduše, rychle a levně“

Popularita videí roste, ale většina uživatelů GoPro kamer nemá čas záznamy sestříhat. Proto projekt Welovetoed.it poskytuje službu sestříhání videa online. Výsledkem je kvalitní video a uspořený čas.

matej@smetal.cz

DOZAMO (online nábytek)

„Přinášíme individualizovaný nábytek každému“

Dozamo řeší problém nedostupnosti originálního nábytku za rozumné ceny. Vyvíjí webovou stránku, kde si lidé budou moci vytvořit intuitivně a jednoduše nábytek dle vlastních potřeb a vkusu. Návrh on-line, doručení do dvou týdnů.

www.dozamo.ch

simple_john
Simple John (vzdělávání)

„Vzdělávání s viditelným vlivem na výkon“

Vytváříme e-learningové vzdělávací programy pro manuální pracovníky středně velkých firmem ve zpracovatelském průmyslu. V úzké spolupráci se zákazníkem vytváříme specializovaná elektronická školení na míru dle aktuálních potřeb. Současně nabízíme infrastrukturu pro realizaci e-learningu a administraci vzdělávacího programu, takže naši klienti nemusí sami nic řešit.

jan.komrska@simplejohn.com

Army Run (sport)

„Závod, co má koule“

Jde o extrémní překážkový běh. 1. ročníku závodu se zúčastnilo přes 1400 běžců. Od té doby závod získal i záštitu ministerstva obrany. Army Run funguje také jako teambuilding.

www.ARMYRUN.cz

JáHrdina.cz (služby)

„Každý může být hrdinou“

Výroba a prodej personalizovaných produktů pro děti. Především knížky se jmény, které děti motivují k četbě. Ale i plyšové hračky na míru vyrobené dle obrázku, které dítě namalovalo.

www.jahrdina.cz

Tutorings (vzdělávání)

„Vzdělávání snadno, rychle a efektivně“

Propojuje lektory s lidmi, kteří chtějí studovat. U Tutorings je nyní registrováno přes 300 lektorů a zprostředkovaných přes 200 doučování. Portál je přeložen do 5 jazyků a připravuje se na oslovení zahraničních lektorů.

www.tutorings.cz

LS Interactive (eCommerce)

„Spojení obchodního potenciálu skutečných lidí s potenciálem elektronického businessu“

Nabízí řešení, díky kterému mohou firmy získat více zákazníků a udržet s nimi osobní kontakt, aniž by museli najmout více zaměstnanců do obchodního oddělení.

www.lsinteractive.cz

 clean my place
CleanMyPlace (Consumer services)

„Od uklizeného bytu vás dělí pouhé kliknutí“

Od uklizeného bytu dělí zákazníky pouhé kliknutí. A to díky aplikaci, která jim podle místa a možností najde tu správnou uklízečku.

http://cleanmyplace.cz/

UXFocus
UXFocus

„Vidíme očima vašich uživatelů.“

S plně mobilní laboratoří a oční kamerou provádíme uživatelské testy i u klienta, který může v přímém přenosu sledovat průběh testování. Sestavíme scénář na míru, nabereme uživatele z cílové skupiny, zpracujeme data a dodáme konkrétní doporučení ke zlepšení digitálních produktů a marketingových materiálů.

miroslav.suchy@uxfocus.czwww.uxfocus.cz

Veršatyl
Veršatyl

„Naším cílem je vybudovat silnou a sociálně odpovědnou módní značku stojící na tradici české oděvní tvorby a výroby.“

Navrhujeme oděvy, které jsou ušité českými švadlenami za použití českých látek. Také jsme vytvořili módní blog „Fashion Paper Scissors“, který mapuje textilní průmysl v České republice a pomáhá vytvářet komunitu spojující místní výrobce v textilním průmyslu.

info@versatyl.czwww.versatyl.cz 

Uniseeker
Uniseeker

„Implement -> measure -> learn -> repeat.“

Uniseeker je nástroj pro vyhledávání univerzit v zahraničí. Naše databáze obsahuje důležité informace o univerzitě, studijních programech, školném, přijímacích kritériích, stipendiích, přihláškách, pozice univerzity v prestižních žebříčcích a mnoho dalšího. Student si může pomocí filtrů najít program, který nejvíce odpovídá jeho požadavkům.            
jan.kotek@uniseeker.orgwww.uniseeker.org                               

SmartGuide
„SmartGuide – everybody’s private guide“
SmartGuide is a platform making travelling better for everyone. Tourist attractions can make professional multimedia for smartphones easily. Travel bloggers can make their own audio guide and share their travel experience with their followers in directly in certain destination. Travelers can enjoy the service of private guide from their pockets.
Breathing friend
Breathing friend

Rozdýchej to.“

Projekt Breathing friend reaguje na rychlost naší doby a na nárůst počtu lidí trpící stresem. Zabýváme se vývojem a designem produktu, který napomáhá k relaxaci díky klidnému dýchání. Jedná se o fyzický produkt s vlastní dechovou frekvencí, které se uživatel přizpůsobuje.

info@breathingfriend.comwww.rozdychejto.cz

 vortex_VR
Vortex VR
„All That Is Next“
Vortex VR je vstupní místo do světa virtuální reality (VR). V současné době nabízíme hru Cosmos, kterou hráči mohou hrát v až 6členném týmu. Prostřednictvím VR brýlí se setkají jako avataři robotů ve vesmíru, kde se během hodiny snaží splnit vesmírnou misi.
LOGO FB_makabox
MAKABOX

Vypněte televizi. Zapojte fantazii.

Kreativní boxy plné chytré zábavy pro předškoláky.
S předplatným MAKABOXU dostanou rodiče každý měsíc až domů jeden tematicky laděný box, který bude obsahovat:
• 3-5 tematických kreativních aktivit včetně všech materiálů, které jsou k tvoření potřeba
• Podrobný a srozumitelný návod ke každému úkolu/aktivitě
• 16-ti stránkový ilustrovaný časopis „Chápadlo“ plný zábavy, hraní, úkolů a zajímavých informací pro zvídavé dětské hlavičky

 
Koala Gift Shop

„We create and sell unique gifts“

Vytvořili jsme unikátní deník pro partnery, ve kterém páry plní úkoly, vkládají fotografie, odpovídají na otázky a píší o svých dobrodružstvích. Výzvu za výzvou si páry vytváří vlastní originální příběh.

Advertoo
Make yourself visible!“
Nobody knows the customers better than the shop owner and nobody knows better the surroundings of an ad place better than the ad-place owner. We are using this knowledge and through by us developed app we connect the most suitable ad-places with the advertisement that makes sense.
Cutting Edge CVs
„We do not fear mistakes. We only fear the absence of creative, constructive and corrective responses to those mistakes.“
Professional CV Writing Service. Our services include resume, cover letters and LinkedIn profile makeovers to the highest quality.

QuickJOBS

QuickJOBS
A platform which helps employees to find job by one-click. In addition help employers to connect with these employees within few minutes.
Teleportoo
„Moving and delivery.“
Our unique mobile app allows you with a few simple movements of your finger on your mobile phone order shipments, purchased goods, small and large objects, office or entire apartment. We can secure transporting of anything very fast for the most affordable price. Our application will revolutionize the transport market in Czech Republic.
 
Vissto

„Rychle, jednoduše, bez pokročilých znalostí.“

Doplněk Vissto pro MS Excel je jediný svého druhu na trhu v ČR a zřejmě i v zahraničí. Umožňuje zákazníkům extrémě rychle a jednoduše vytvářet netradiční a technicky náročné grafy přímo v prostředí MS Excel. Všechny grafy zvládne vytvořit za pár vteřin a na pár kliknutí, a to i bez jakýchkoliv pokročilých znalostí. Výstupy Vissto v sobě integrují všechna důležitá pravidla z oblasti datové vizualizace, a tak nikdy nemůže dojít ke zkreslení sdělované informace.

vrtiska@vissto.com, vissto.com

Vehiklo

„Everybody buys a vehiklo, after visiting vehiklo.“

Vehiklo.cz is an internet car marketplace platform. We want to merge all the entities involved in automotive market – from dealerships through private sellers to leasing providers and clearly present their offers. We would like to help people to find their next car and also help them to choose the right financial services.

martin.svach@vehiklo.cz, www.vehiklo.cz

 
Smart Benefits
Navyšujeme příjmy zaměstnanců a ještě Vám šetříme náklady a starosti“
Jednoduchý a bezplatný webový e-commerce portál umožňující firmám navýšit příjmy zaměstnanců o 31% a zároveň snížit mzdové náklady o 15%. Zaměstnanci mohou nakupovat produkty a služby nabízené v portálu ve zvýhodněném daňovém režimu, případně si částku od zaměstnavatele vyplatit formou bonusu ke mzdě.
farfalia
Farfalia (online analytika)

„Analytika pro lidi, bez grafů. Proto, aby byl svět přehlednější.

Farfalia přináší nový a chytřejší způsob zapojení dat do businessu. Namísto změti grafů a čísel dodává psaná doporučení, která přímo míří na zlepšení výkonnosti obchodu. Uživatelé nemusí složitě vyhodnocovat aktuální situaci obchodu a mohou rovnou jednat.

www.farfalia.com

Netspot

,,Vydělávejte na WiFi ve vašem podniku“

Netspot je platforma pro marketingové využívání WiFi hotspotů. Díky ní je možné využít obrazovku zařízení, které se připojují k WiFi internetu, pro zobrazení jakéhokoli inzertního sdělení v atraktivní formě.

www.netspot.cz, info@netspot.cz

Naturalis

,,Zelené potraviny i superpotraviny“

Superpotraviny jsou produkty, které mají vyšší nutriční výživnost než kterékoli jiné produkty na světě. Obsahem vitamínů či minerálů převyšují běžně dostupné ovoce i stonásobně. Naturalis je, dle zákona, výrobce a distributor těchto produktů.

www.superportaviny-naturalis.czinfo@superpotraviny-naturalis.cz

SolvicaLogoFinalOkraje
Solvica

„Vytváříme business simulátory na míru, aby naši klienti mohli otestovat dopady svých rozhodnutí dříve, než je skutečně učiní.“

Díky našemu řešení se klienti mohou připravit na budoucí rizika v předstihu, otestovat stovky scénářů pomocí if-then analýzy, efektivněji plánovat nebo používat simulátor pro přesvědčování stakeholderů. Získávají tak podporu pro důležitá rozhodnutí. Společnost Solvica se zabývá vývojem simulačních modelů na míru v celé řadě oborů včetně zdravotnictví, výroby, financí i IT.

petr.polak@solvica.czwww.solvica.cz

simple_john
SimpleJohn

„Vzdělávání s viditelným vlivem na výkon.“

Vytváříme e-learningové vzdělávací programy pro manuální pracovníky středně velkých firmem ve zpracovatelském průmyslu. V úzké spolupráci se zákazníkem vytváříme specializovaná elektronická školení na míru dle aktuálních potřeb. Současně nabízíme infrastrukturu pro realizaci e-learningu a administraci vzdělávacího programu, takže naši klienti nemusí sami nic řešit.

jan.komrska@simplejohn.comwww.simplejohn.com

Intelsol
Intelsol

„In service we trust.“

Jsme rychle rostoucí agentura zabývající se marketingem, s core businessem v reklamních předmětech. Naše služby fungují na bázi full-service. Snažíme se tedy našim klientům vždy připravit ucelené řešení a udělat co nejvíce práce za ně.

info@intelsol.czwww.intelsol.cz/

SOCIDE

Ve společnosti SOCIDE s.r.o. vyvíjí webovou a mobilní platformu se třemi hlavními cíli: sdružovat aktivní studenty, rozvíjet jejich potenciál a zároveň také motivovat či inspirovat ty, kteří si ještě nenašli svou správnou cestu.

socide.cz/