Pronájem kanceláří – 15 minut od centra

Nenabízíme jen kanceláře, ale i inspirativní prostředí pro rozvoj vašeho businessu.

V xPORT Business Acceleratoru VŠE si vyberete plně vybavenou soukromou kancelář o rozloze od 23-58 m2, která se stane příjemným zázemím pro vaši firmu. Získáte tak nejen prostory, ale i skvělé služby a mnoho kontaktů. Pod jednou střechou totiž budete s několika firmami a startupy, které rády sdílejí svoje zkušenosti, drive i dobrou náladu.

Kanceláře jsou vhodné nejen pro technologické firmy, startupy, agentury a jednotlivce, ale také pro již zaběhnuté inovativní firmy, které chtějí pracovat v komunitě nadšených startupistů.

Galerie prostor

 

Co firmám nabízíme

Víme, co naši klienti potřebují a zdaleka to nejsou jenom kancelářské prostory. Proto se jim snažíme zabezpečit pohodlí a budovat podnikatelskou komunitu, kde si firmy navzájem pomáhají a mohou rychleji růst.

Office as a service

Mít vlastní prostor a nezdržovat se problémy mimo Váš nabitý kalendář? O úklid, funkční internet, dostatek kafe nebo papíru v tiskárně se postaráme my, zatímco vy se budete věnovat svému businessu.

Reprezentativní a stylové prostory

Přiveďte své klienty nebo obchodní partnery na meeting do xPORTu a udělejte na ně dojem hned, jak k Vám/nám zavítají. Pracovat budete v nových plně vybavených kancelářích. Máme nově přistavěné patro, které bylo zkolaudováno na jaře roku 2019.

Startupová komunita 

Budete jiným firmám dostatečně blízko na to, abyste měli s kým zajít na oběd, zahrát si fotbálek nebo grilovat na terase, ale zároveň budete mít vlastní kancelář a prostor, kde Vás nikdo nebude rušit při práci. V xPORTu se také můžete vzdělávat na pravidelných akcích a workshopech.

 

Balíček služeb

Služby v okolí
V našem okolí můžete zajít do několika restaurací, jít si zacvičit nebo využít náš sportovní areál, vyčistit si hlavu v parku nebo si odpočinout na terase hned vedle kanceláře. Dvě minuty od xPORTu je zastávka tramvaje, díky které se rychle dostanete do centra.

 

Projděte se xPORTem z pohodlí domova díky 3D prohlídce

Tato 3D virtuální prohlídka byla vytvořena díky profesionálnímu týmu z Virtopro. Více informací o jejich práci se můžete dozvědět na jejich webových stránkách.

 

Chcete si přijít svou budoucí kancelář a zázemí prohlédnout? Těšíme se na setkání s Vámi. Pro více informací nebo osobní prohlídku prosím kontaktujte:

Tereza Bendová
tereza.bendova@vse.cz