Termíny

14.5.2018 - 22.6.2018 - Zkouškové období

19.6.2018 13:00 - 26.9.2018 20:00 - 3. ročník Startup Festivalu

1.7.2018 - 31.8.2018 - Hlavní prázdniny

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Inovační den

Inovační den v xPORT otevírá nové cesty pro všechny.

V nejbližších dnech nemáme žádné inovační dny. Zájemci o účast, hlaste se v nezávazné přihlášce a my vás budeme o plánovaných akcích informovat.

button

Pro firmy:

inovační den2Jednodenní akce pořádaná v prostorách xPORT. Na základě pečlivého výběru kandidátu vytvoříme pracovní tým přímo na míru potřebám Vaší společnosti. Tým je složen vždy ze studentů Vysoké školy ekonomické, případně studentů dalších škol. V určitých případech doporučujeme do inovačních aktivit zapojit i zaměstnance klientské společnosti. Akce probíhá pod vedením zkušeného facilitátora.

Výstupem z této akce jsou neotřelé nápady, jež si klient může převzít a dále s nimi pracovat s interním týmem. Vítané je i zapojení studentů do následného zpracování projektu. Díky Inovačnímu dni Vám poskytneme nové vhledy do zadané problematiky. Mnoha společnostem inovační den tzv. „otevře oči“.

Pro účastníky:

inovační den

Inovační den přináší účastníkům akce nové zkušenosti s inovačními technikami, které poté mohou využít v soukromém či pracovním životě. Pod vedením facilitátora všichni doslova hýří nápady, aniž by před tím tušili, jakých kreativních řešení jsou schopni.

Co vás jako účastníky čeká?

  • Kreativní techniky
  • Práce v týmu
  • Spoustu zábavy
  • Občerstvení
  • Hodnotné výhry
  • Jelikož akce je pořádána vždy pro významného partnera, studenti mohou získat místo stážisti v dané firmě či možnost další participace na následném rozpracování nápadu do reálného projektu.

Účast na této inovační akci je obrovská příležitost potkat se se zajímavými lidmi a vedením firem.

 

Přihlášky

Máš zájem zúčastnit se?
Vyplň prosím nezávaznou přihlášku a my Tě budeme informovat o nejbližším termínu inovačního dne.

 

Jak vypadaly poslední Inovační dny si přečti na portujeme.cz/inovacni-den

 

Reference

Firmy

cmssPomocí inovačních technik se podařilo vygenerovat kvalitní nápady. V návaznosti na inovační den byla v rámci ČMSS vytvořena speciální pracovní skupina, která pokračuje na prohlubování výstupů workshopu.“
Tomáš Kofroň - ČMSS

 

cmssCelé setkání se neslo ve velmi neformálním duchu. Na závěr proběhlo vyhodnocení a ocenění jednotlivých aplikací, nechyběl ani raut. Inovační den mohu doporučit, rozšíření obzorů a zábava garantovány!
Jan Šesták, ČMSS.

 

 

Logo_CD_monochromatic"The innovation day in xPORT helped us to better understand financial behavior and needs of young people. The participants identified the required aspects of financial products for millennials and provided us with some concrete suggestions and solutions."

Ann Hofvander - COO of Creative Dock

 

"Inovační den nám přinesl poznání, že ve vývoji produktů jdeme správným směrem. Ukázal, že i lidé, kteří mají přece jen jinou životní zkušenost a pro které bylo naše téma zcela nové, dochází k obdobným závěrům, jako my. Navíc nám přinesl pár nových myšlenek a ukázal, čím žije cílová skupina vysokoškolských studentů." Petr Kloboučník - KKCG

 

Účastníci z VŠE - na inovativní spolupráci zaměstnanců ČMSS a studentů

Občas to bylo v týmu dost napjaté, jelikož nápady nás studentů byly sice vysoce kreativní a inovativní, avšak pro zbytek týmu drahé. Bylo to pro mě osobně velice přínosné, jelikož jsme si poprvé zkusili inovovat s mantinelem, kterým byl reálný rozpočet ČMSS.
Martina Suková - studentka FMV

 

Chcete vědět víc? Pište na nicole.pikova@vse.cz