KPMG Data Festival

KPMG Data Festivalu se uskutečnil 23. října 2020 na VŠE online formou.

Náš KPMG Data Festival i tento rok zbořil mýty kolem dat a složitosti práce s nimi. Letos sice proběhl online, ale ani tato forma nebyla o nic ochuzena a program měl rozhodně co nabídnout. Odvysílalo se 45 přednášek a workshopů včetně panelové diskuse, což bylo 33 hodin a 42 minut plných zajímavostí. Co vše tento rok KPMG Data Festival nabídl? Podívejte se na web KPMG Data Festivalu.

Všem příznivcům dat, a především partnerům patří náš velký DÍK! Vážíme si Vaší přízně a doufáme, že příští ročník bude opět takový, na jaký jsme byli doposud zvyklí – tedy offline.

Data Festival má za sebou tři velice úspěšné ročníky, naposledy přitáhl tisíce diváků. Zasáhl témata jako Data, analytika a business, Data pro dobro a zlo, AI jako prodloužené smysly člověka, Datová (ne)gramotnost a vzdělávání nebo Data Science pro záchranu planety. Celý program nabídl více než 33 hodin přednášek, workshopů a nechyběla ani panelová diskuze na téma Data jako ochrana našich životů. Nejsledovanější ovšem byla Keynote speech v podání Davida Slánského (KPMG) a Oty Novotného (FIS VŠE), která upoutala už svým názvem: Data pro dobro a zlo: Jak se stát „slavným“? 4 věci, kterými si při práci v datech koledujete o velký průšvih.

Všem prezentujícím moc děkujeme a už teď se těšíme na další ročník!

 

Nasajte atmosféru Data Festivalu na fotografiích

 

O tom, že datům patří zítřky dnes již není pochyb. Pokud chcete být součástí Data Festivalu, kontaktujte:

Program a vystavující firmy, mediální a marketingová spolupráce

Kamila Rychtaříková
Partner & Event director, xPORT VŠE
kamila.rychtarikova@vse.cz