Aktuální projekty

 
Amio

Startup Amio patří mezi naše nejnovější projekty a zabývá se vývojem nástrojů a API, které ulehčují práci s platformou pro zasílání zpráv po internetu (Facebook, Skype, Viber, …). Více se s nimi můžete seznámit v našem článku, ve které svou firmu představují.

Alexýr

Je libo Vegmelín? Ať už nechcete či si nemůžete dopřát mléčný sýr, 100 % rostlinné Alexýry jsou pro vás spásou. Alexýry jsou delikátní veganské sýry vyrobené ze surovin prospívajících našemu zdraví a šetrně k naší přírodě.

Accent Artisan

Accent Artisan vyvinuli bezplatnou mobilní aplikaci na učení se bezchybné anglické výslovnosti. Svou vlastní metodologií chtějí lidi učit jak mluvit anglicky jako rodilý mluvčí.

Live Sweaters

Společnost Live Sweaters vyrábí a na svých webových stránkách prodává svetry s jedinečným designem ze 100% merino vlny pletené v Česku.

Fox Games

Tým Fox Games se rozhodl zlepšit úroveň finanční a ekonomické gramotnosti a rozvíjet soft-skills pomocí originální vzdělávací deskové hry pro menší i starší děti.

SALESDOCk

SALESDOCk jsou zkušení profesionálové, kteří disponují prodejními týmy a ovládají prodejní procesy a infrastruktury. Dálkově pomáhají s rozvojem byznysu B2B firem na mezinárodním trhu.

signageOS

signageOS je softwarové řešení, díky kterému lze dálkově řídit zobrazovaný obsah a ovládat profesionální displeje odkudkoli na světe.

Vím o všem

Vím o všem je šikovný pomocník pro každého. Jde o přehlednou a intuitivní aplikaci, která zajišťuje efektivní komunikaci mezi firmou, jejími zaměstnanci a investorem.

HledejLéky.cz

Web HledejLéky.cz usnadňuje uživatelům nalézt levnější varianty léků a ušetřit tak i desítky procent. Navíc poskytuje informace o léčivých přípravcích a kontraindikacích.

Angloville

Angloville zprostředkují nejintenzivnější jazykové pobyty a kurzy pro dospělé, děti i rodiny, v Česku i v zahraničí. Během pouhých 6 dnů se s Angloville naučí mluvit úplně každý.

Printhere.io

Printhere.io vyvíjí webovou aplikaci umožňující tisk přímo v prohlížeči. Aplikace sama řeší platbu za tisk a komunikuje s tiskárnou pomocí hardwarového zařízení.

Tomikup.cz

Tomikup.cz je aplikace, která vám usnadní vymýšlení dárků a urychlí jejich nákup na poslední chvíli. Díky tomuto online wishlistu a chytrému nákupnímu seznamu pro vás bude vymýšlení dárků o dost jednodušší.

Proefo

Díky službám startupu Proefo může i ta nejmenší firma mít svého finančního ředitele. Automatizace sběru dat, vyvážený reporting a osobní přístup umožní každému vést podnikání tím nejlepším možným způsobem.

Coffeemedia

Coffeemedia jsou týmem profesionálů, kteří pomáhají malým i velkým firmám či jednotlivcům s online propagací. Díky nim lze realizovat kreativní reklamní kampaně zaměřené na nové i stávající zákazníky.