Týmy v xPORTu

 

 

 

Projekty v inkubaci

 

Performatio

Konzultační agentura se zaměřením na obchodní a marketingové procesy. S využitím technologií se snažíme chytře propojovat sales, marketing a data.

 

Magic Moments

Naším produktem jsou unikátní 3D pop-up přání pro každou příležitost. Kombinací recyklovaného papíru, laserového gravírování a jedinečného designu naše 3D přání dokonalé vyjadřují emoce a pocity člověka, který toto přání daruje. Naším posláním je pomáhat zákazníkům budovat a posilovat osobní vztahy takovým způsobem, který překračuje povrchní spojení v současném digitálním světě.

Mary Poppins

Mary Poppins se věnuje péči o rodinu. Firma klientům poskytuje zkušené chůvy pro jejich děti a snaží se tak o balanc mezi rodinnou a pracovní sférou. Jejich služby jsou k dispozici 24 hodin denně a vy se tak nemusíte bát, že neseženete pomoc v úzkých. Kromě služeb chův najdete v jejich nabídce také hospodyně, uklízečky či animátorky.

ContextMinds

ContextMinds je aplikace pro vizuální propojení myšlenek a dat, vizuální reprezentaci znalostí a tvorbu znalostní báze. Věříme, že myšlenkové mapy nemusí být jen obrázky, ale že mohou být nástrojem pro uložení a sdílení znalostí, pro vizuální tvorbu znalostního grafu, který může nahradit firemní wiki a podobné nástroje.

Proefo

Díky službám startupu Proefo může i ta nejmenší firma mít svého finančního ředitele. Automatizace sběru dat, vyvážený reporting a osobní přístup umožní každému vést podnikání tím nejlepším možným způsobem.

Další firmy v xPORTu

 
 

Brus Games

Brus Games se zaměřuje na rychlý vývoj jednoduchých free-to-play her (zatím) pro mobilní telefony – casual, strategie, idle, tycoony atd. Originalita a zábavnost na prvním místě. Cílem je vybudovat stabilní indie studio, které bude stavět na portfoliu rychle a jednoduše vytvářených her a úspěšné koncepty znovu využívat a dál rozvíjet u dalších her.

 
Spectrasol

Spectrasol je dodavatel pro-kognitivních a biodynamických patentově chráněných světelných systémů, jejichž autoři a protagonisté jsou předními českými odborníky a uznávanými autoritami na osvětlování a světelnou techniku.

advanto-logo
Advanto

Umožňujeme zaměstnancům vybrat si část odpracované mzdy v reálném čase, a vyhnout se tak predátorským splátkovým produktům a zbytečnému zadlužení. Peníze si tak mohou vybrat kdykoliv v průběhu celého měsíce bez ohledu na den výplaty. Díky tomu jsou zaměstnanci finančně zdravější a produktivnější.

COMPLETE studio

COMPLETE studio poskytuje komplexní služby na základě zkušeností s tvorbou webových stránek a e-shopů, grafickým designem, a marketingem online i offline. Upřednostňuje kvalitu nad kvantitou a pro klienta neváhá obětovat volný čas, pokud je to nutné a termíny se krátí.

Scaleo

Scaleo je inovativní SaaS řešení pro řízení Affiliate sítí a Affiliate
programy. Díky Scaleo firmy dokážou dostávat nové zakázky, aniž
by museli platit reklamu.

SALESDOCk

SALESDOCk jsou zkušení profesionálové, kteří disponují prodejními týmy a ovládají prodejní procesy a infrastruktury. Dálkově pomáhají s rozvojem byznysu B2B firem na mezinárodním trhu.

signageOS

signageOS je softwarové řešení, díky kterému lze dálkově řídit zobrazovaný obsah a ovládat profesionální displeje odkudkoli na světe.

FUTURE SALES

FUTURE SALES pro B2B společnosti vytváří moderní Sales strategie založené na digitálních datech, Social Selling strategii na LinkedIn a chytré Sales automatizaci. Díky propracované strategii vám pomůžou zvednout prodejní výsledky až o 20 %.

HOPI HOLDING

HOPI HOLDING, rodinná společnost řízená týmem profesionálního managementu, působí v oblasti logistiky. Poskytuje základní znalosti, stabilitu, společné hodnoty a schopnost sdílet služby a informace se svými dceřinými společnostmi.

Quanda International

Quanda je snadno ovladatelný marketingový software, který Vám pomůže lépe porozumět vašim zákazníkům a komunikovat s nimi tak, že nebudete obtěžovat, ale více prodávat.