Týmy v xPORTu

 

 
 

Projekty v inkubaci

 
ContextMinds

ContextMinds je aplikace pro vizuální propojení myšlenek a dat, vizuální reprezentaci znalostí a tvorbu znalostní báze. Věříme, že myšlenkové mapy nemusí být jen obrázky, ale že mohou být nástrojem pro uložení a sdílení znalostí, pro vizuální tvorbu znalostního grafu, který může nahradit firemní wiki a podobné nástroje.

Forzative

Vyvíjíme řešení v oblasti doručování zásilek do místa bydliště bez nutnosti přítomnosti příjemce. Řešení zahrnuje box s prvky IoT a rozhraní pro ovládání a správu boxu. Řešení šetří čas zákazníkům, kteří nemusí čekat na svou zásilku a dopravcům pomáhá zefektivnit doručování.

Proefo

Díky službám startupu Proefo může i ta nejmenší firma mít svého finančního ředitele. Automatizace sběru dat, vyvážený reporting a osobní přístup umožní každému vést podnikání tím nejlepším možným způsobem.

Tomikup.cz

Tomikup.cz je aplikace, která vám usnadní vymýšlení dárků a urychlí jejich nákup na poslední chvíli. Díky tomuto online wishlistu a chytrému nákupnímu seznamu pro vás bude vymýšlení dárků o dost jednodušší.

Další firmy v xPORTu

 
 
COMPLETE studio

COMPLETE studio poskytuje komplexní služby na základě zkušeností s tvorbou webových stránek a e-shopů, grafickým designem, a marketingem online i offline. Upřednostňuje kvalitu nad kvantitou a pro klienta neváhá obětovat volný čas, pokud je to nutné a termíny se krátí.

Kareer

Objevte inteligentní Job Matching! Kareer připravuje platformu, kde neexistuje posílání CV ani motivačního listu. Na Kareer si vás firmy najdou samy podle vašeho profilu a silných stránek, které objevíte díky testům na Soft Skills.

Scaleo

Scaleo je inovativní SaaS řešení pro řízení Affiliate sítí a Affiliate
programy. Díky Scaleo firmy dokážou dostávat nové zakázky, aniž
by museli platit reklamu.

SALESDOCk

SALESDOCk jsou zkušení profesionálové, kteří disponují prodejními týmy a ovládají prodejní procesy a infrastruktury. Dálkově pomáhají s rozvojem byznysu B2B firem na mezinárodním trhu.

signageOS

signageOS je softwarové řešení, díky kterému lze dálkově řídit zobrazovaný obsah a ovládat profesionální displeje odkudkoli na světe.

FUTURE SALES

FUTURE SALES pro B2B společnosti vytváří moderní Sales strategie založené na digitálních datech, Social Selling strategii na LinkedIn a chytré Sales automatizaci. Díky propracované strategii vám pomůžou zvednout prodejní výsledky až o 20 %.

Angloville

Angloville zprostředkují nejintenzivnější jazykové pobyty a kurzy pro dospělé, děti i rodiny, v Česku i v zahraničí. Během pouhých 6 dnů se s Angloville naučí mluvit úplně každý.

HOPI HOLDING

HOPI HOLDING, rodinná společnost řízená týmem profesionálního managementu, působí v oblasti logistiky. Poskytuje základní znalosti, stabilitu, společné hodnoty a schopnost sdílet služby a informace se svými dceřinými společnostmi.

Quanda International

Quanda je snadno ovladatelný marketingový software, který Vám pomůže lépe porozumět vašim zákazníkům a komunikovat s nimi tak, že nebudete obtěžovat, ale více prodávat.