Týmy v xPORTu

 

 
 

Projekty v inkubaci

 
Kareer

Objevte inteligentní Job Matching! Kareer připravuje platformu, kde neexistuje posílání CV ani motivačního listu. Na Kareer si vás firmy najdou samy podle vašeho profilu a silných stránek, které objevíte díky testům na Soft Skills.

Amio

Startup Amio se zabývá vývojem nástrojů a API, které ulehčují práci s platformou pro zasílání zpráv po internetu (Facebook, Skype, Viber, …). Více se s nimi můžete seznámit v našem článku, ve které svou firmu představují.

Fox Games

Tým Fox Games se rozhodl zlepšit úroveň finanční a ekonomické gramotnosti a rozvíjet soft-skills pomocí originální vzdělávací deskové hry pro menší i starší děti.

HledejLéky.cz

Web HledejLéky.cz usnadňuje uživatelům nalézt levnější varianty léků a ušetřit tak i desítky procent. Navíc poskytuje informace o léčivých přípravcích a kontraindikacích.

Proefo

Díky službám startupu Proefo může i ta nejmenší firma mít svého finančního ředitele. Automatizace sběru dat, vyvážený reporting a osobní přístup umožní každému vést podnikání tím nejlepším možným způsobem.

Tomikup.cz

Tomikup.cz je aplikace, která vám usnadní vymýšlení dárků a urychlí jejich nákup na poslední chvíli. Díky tomuto online wishlistu a chytrému nákupnímu seznamu pro vás bude vymýšlení dárků o dost jednodušší.

Další firmy v xPORTu

 
 

Fpohybu

Holky z Fpohybu zvyšují pohybovou gramotnost zaměstnanců ve firmách. Pořádají praktické vzdělávací programy pro firmy za pomoci jejich fyzioterapeutů.

 

Printhere.io

Printhere.io vyvíjí webovou aplikaci umožňující tisk přímo v prohlížeči. Aplikace sama řeší platbu za tisk a komunikuje s tiskárnou pomocí hardwarového zařízení.

 
Accent Artisan

Accent Artisan vyvinul bezplatnou mobilní aplikaci na učení se bezchybné anglické výslovnosti. Svou vlastní metodologií chtějí lidi učit jak mluvit anglicky jako rodilý mluvčí.

Live Sweaters

Společnost Live Sweaters vyrábí a na svých webových stránkách prodává svetry s jedinečným designem ze 100% merino vlny pletené v Česku.

SALESDOCk

SALESDOCk jsou zkušení profesionálové, kteří disponují prodejními týmy a ovládají prodejní procesy a infrastruktury. Dálkově pomáhají s rozvojem byznysu B2B firem na mezinárodním trhu.

signageOS

signageOS je softwarové řešení, díky kterému lze dálkově řídit zobrazovaný obsah a ovládat profesionální displeje odkudkoli na světe.

FUTURE SALES

FUTURE SALES pro B2B společnosti vytváří moderní Sales strategie založené na digitálních datech, Social Selling strategii na LinkedIn a chytré Sales automatizaci. Díky propracované strategii vám pomůžou zvednout prodejní výsledky až o 20 %.

Hackerly

Hackerly je vzdělávací firma specializující se na inovační poradenství v digitálním věku, která pomáhá inovativním podnikům přijmout změny a růst rychleji a zároveň si uchovat přístup zaměřený na člověka.

Angloville

Angloville zprostředkují nejintenzivnější jazykové pobyty a kurzy pro dospělé, děti i rodiny, v Česku i v zahraničí. Během pouhých 6 dnů se s Angloville naučí mluvit úplně každý.

HOPI HOLDING

HOPI HOLDING, rodinná společnost řízená týmem profesionálního managementu, působí v oblasti logistiky. Poskytuje základní znalosti, stabilitu, společné hodnoty a schopnost sdílet služby a informace se svými dceřinými společnostmi.

Coffeemedia

Coffeemedia jsou týmem profesionálů, kteří pomáhají malým i velkým firmám či jednotlivcům s online propagací. Díky nim lze realizovat kreativní reklamní kampaně zaměřené na nové i stávající zákazníky.

Quanda International

Quanda je snadno ovladatelný marketingový software, který Vám pomůže lépe porozumět vašim zákazníkům a komunikovat s nimi tak, že nebudete obtěžovat, ale více prodávat.