Aktuální projekty

 

Accent Artisan

Accent Artisan vyvinuli bezplatnou mobilní aplikaci na učení se bezchybné anglické výslovnosti. Svou vlastní metodologií chtějí lidi učit jak mluvit anglicky jako rodilý mluvčí.

Live Sweaters

Společnost Live Sweaters vyrábí a na svých webových stránkách prodává svetry s jedinečným designem ze 100% merino vlny pletené v Česku.

SOCIDE

Ve společnosti SOCIDE s.r.o. vyvíjí webovou a mobilní platformu se třemi hlavními cíli: sdružovat aktivní studenty, rozvíjet jejich potenciál a zároveň také motivovat či inspirovat ty, kteří si ještě nenašli svou správnou cestu.

Amio

Startup Amio patří mezi naše nejnovější projekty a zabývá se vývojem nástrojů a API, které ulehčují práci s platformou pro zasílání zpráv po internetu (Facebook, Skype, Viber, …). Více se s nimi můžete seznámit v našem článku, ve které svou firmu představují.

Alexýr

Je libo Vegmelín? Ať už nechcete či si nemůžete dopřát mléčný sýr, 100 % rostlinné Alexýry jsou pro vás spásou. Alexýry jsou delikátní veganské sýry vyrobené ze surovin prospívajících našemu zdraví a šetrně k naší přírodě.