13.3. – 15.3. Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE

5.3.2018 17:00

Letní semestr je již v plném proudu a již příští týden se uskuteční Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE.

Přehlídka více než stovky firem se koná po tři dny v Atriu Rajské budovy a je určena pro studenty a absolventy VŠE.

xPORT je tradičním účastníkem veletrhu a nebude chybět ani tentokrát. Zastavte se za námi hned první den Veletrhu v úterý 13.3.2018. Spolu se zástupci xPORTu se můžete těšit i na vybrané startupy, které nyní v akcelerátoru pilně makají na svých projektech.

Na které startupy se můžete těšit?

SOCIDE - Inovativní systém kontinuálního rozvoje studentů středních škol. Systém tvoří čtyři hlavní funkce - databáze projektů, databáze akcí, mentoringový program a propojování studentů s firmami.

signageOS - Měníme svět digital signage. Díky signageOS je konečně možné vyvíjet software pro komerčně používané obrazovky v obchodech, firmách a nákupních střediscích. Budujeme unikání technologii spojující software a hardware.
signageOS vytváří cloudovou IoT službu, která umožňuje vzdáleně ovládat profesionální displeje a další zobrazovací zařízení. Služba umožňuje komukoliv zřídit a provozovat síť o tisících zařízení, spravovat na nich vzdáleně obsah a vyvíjet specifické aplikace.

Live Sweaters - Pleteme luxusní designové svetry ze 100 % merino vlny v Čechách.

V rámci doprovodného programu se můžete těšit na koučink, konzultace podnikatelského záměru nebo konzultace Vašeho CV či profilu na LinkedIn.

Veletrh si připravil mnoho novinek, které pomohou zájemcům s efektivním hledáním pracovních příležitostí. Všechny stoly vystavovatelů budou nově označeny obory a návštěvníci si budou moci vyzvednout samolepky informující o tom, zda se jedná o studenty bakalářského či magisterského oboru a zda má návštěvník zájem o part-time nebo full-time pozici.

Veškeré novinky sledujte na facebookové události.