Termíny

12.2.2018 - 11.5.2018 - Výuka v letním semestru 2017/2018

29.3.2018 - Děkanský den

18.4.2018 - Rektorský den

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Aktuální projekty v xPORT

Aktuální projekty v inkubaci

Další informace Vám poskytne iPORT koordinátor – Lenka Petrášková lenka.petraskova@vse.cz

HUGport Hugport
"
Zaujměte na první pohled  a komunikujte se svými zákazníky pomocí displejů."
Patříte mezi firmy, které mají obrazovky na pobočkách? A využíváte je naplno? Jste si jistí, že opravdu vysíláte to, co zajímá vaše zákazníky a zaměstnance?  A můžete rychle nebo i automaticky obsah měnit a řídit? Je čas na změnu.
luk.danek@gmail.comwww.hugport.com
Salesdock_logo SALESDOCk
"STARTUP'S REMOTE SALES TEAM “
We build the sales process and remote sales team for international startups. We sell their solution by employing inside sales model so we can serve global markets from our hub in Prague. Young talents, guided by elite trainers from the industry leading corporations such as Tableau, Google or 3M, are forged into the World-class professionals. Our top performers are then ready to be transferred to the startup itself and play an executive role.michal@salesdock.cz, www.salesdock.cz
logo
Smart Benefits
"Navyšujeme příjmy zaměstnanců a ještě Vám šetříme náklady a starosti"
Jednoduchý a bezplatný webový e-commerce portál umožňující firmám navýšit příjmy zaměstnanců o 31% a zároveň snížit mzdové náklady o 15%. Zaměstnanci mohou nakupovat produkty a služby nabízené v portálu ve zvýhodněném daňovém režimu, případně si částku od zaměstnavatele vyplatit formou bonusu ke mzdě.
Vehiklo
"Everybody buys a vehiklo, after visiting vehiklo"
Vehiklo.cz is an internet car marketplace platform. We want to merge all the entities involved in automotive market - from dealerships through private sellers to leasing providers and clearly present their offers. We would like to help people to find their next car and also help them to choose the right financial services.martin.svach@vehiklo.cz, www.vehiklo.cz
Accent Artisian

"Speak like a native."

Mobilní aplikace na výuku přízvuků. Aby nerodilí mluvčí mohli mluvit jako rodilí.

adam@accentartisan.com

accentartisan.com

 

Vissto

"Rychle, jednoduše, bez pokročilých znalostí."

Doplněk Vissto pro MS Excel je jediný svého druhu na trhu v ČR a zřejmě i v zahraničí. Umožňuje zákazníkům extrémě rychle a jednoduše vytvářet netradiční a technicky náročné grafy přímo v prostředí MS Excel. Všechny grafy zvládne vytvořit za pár vteřin a na pár kliknutí, a to i bez jakýchkoliv pokročilých znalostí. Výstupy Vissto v sobě integrují všechna důležitá pravidla z oblasti datové vizualizace, a tak nikdy nemůže dojít ke zkreslení sdělované informace.

vrtiska@vissto.com

vissto.com

Live Sweaters

"To není jen svetr. "

Svetry s jedinečným designem ze 100% merino vlny pletené v Česku.

michal@livesweaters.com

livesweaters.com

SOCIDE

"Be the change you want to see in this world."

Ve společnosti SOCIDE s.r.o. vyvíjíme webovou a mobilní platformu se třemi hlavními cíli: sdružovat aktivní studenty, kterým se daří rozpoznat své cíle a priority, a dále rozvíjet jejich potenciál, zároveň ale také motivovat či inspirovat ty, kteří si ještě nenašli svou správnou cestu. K vypsaným cílům slouží komplexní systém 7 funkcí, členského programu a také propojování studentů s firmami.

vit.janda@email.cz

 

 

Aktuální projekty v akceleraci

Společnosti aspirující do akcelerace se mohou přihlásit na regulérní OH, kde se domluvíme na dalším postupu.

Další informace Vám poskytne aPORT koordinátor - Lukáš Daňek- lukas.danek@vse.cz

 

Aktuální firemní projekty v řešení

Další informace Vám poskytne BusinessPort koordinátor – Karolína Flégrová, karolina.flegrova@vse.cz

Iniciativa Connected Car
Projekt Connected Car
Projekt založený na myšlence automatického získávání a zpracovávání dat z automobilů, která mohou posloužit ke zkvalitnění a zefektivnění současných poskytovaných služeb a vývoji nových.
Connected car umožní efektivnější služby správy vozového parku, pojištění, řízení nákladů, zvýšení bezpečnosti či ekologický přístup k dopravě. Propojujeme subjekty z komerční i akademické sféry ve snaze vyvíjet inovativní produkty a služby založené na zpracování dat z připojených aut.
O krok napřed
Placené praxe ve firmách "O krok napřed" do firem umísťujeme talentované studenty, kteří v rámci placené prace přinášejí klientům přidanou hodnotu a podílejí se na nových projektech. Více o možnostech na www.businessport.cz