Termíny

1.7.2017 - 31.8.2017 - Hlavní prázdniny

4.7.2017 15:00 - Červencový Open House

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Aktuální projekty v xPORT

Aktuální projekty v inkubaci

Další informace Vám poskytne iPORT koordinátor – Lukáš Daněk lukas.danek@vse.cz

HUGport Hugport
"
Zaujměte na první pohled  a komunikujte se svými zákazníky pomocí displejů."
Patříte mezi firmy, které mají obrazovky na pobočkách? A využíváte je naplno? Jste si jistí, že opravdu vysíláte to, co zajímá vaše zákazníky a zaměstnance?  A můžete rychle nebo i automaticky obsah měnit a řídit? Je čas na změnu.
luk.danek@gmail.comwww.hugport.com
Crowdholding

"Flipping wall street's model upside down by allowing the public to invest time and work for future revenue shares or a bounty

Crowdholding allows companies or startups to allocate a percentage of future sales to the crowd (ie. users) to help give feedback and work to validate their product or service tailoring the product to customer needs. If the product/service becomes successful, the crowd earns money because they helped co-create. The system is gamified with an upvoting system and leaderboard allowing the crowd to rank their favorite answers and within minutes the business sees the top feedback from the crowd.

ethanclime@gmail.com, www.crowdholding.com

Salesdock_logo SALESDOCk
"STARTUP'S REMOTE SALES TEAM “
We build the sales process and remote sales team for international startups. We sell their solution by employing inside sales model so we can serve global markets from our hub in Prague. Young talents, guided by elite trainers from the industry leading corporations such as Tableau, Google or 3M, are forged into the World-class professionals. Our top performers are then ready to be transferred to the startup itself and play an executive role.michal@salesdok.com, www.salesdock.cz
logo
Smart Benefits
"Navyšujeme příjmy zaměstnanců a ještě Vám šetříme náklady a starosti"
Jednoduchý a bezplatný webový e-commerce portál umožňující firmám navýšit příjmy zaměstnanců o 31% a zároveň snížit mzdové náklady o 15%. Zaměstnanci mohou nakupovat produkty a služby nabízené v portálu ve zvýhodněném daňovém režimu, případně si částku od zaměstnavatele vyplatit formou bonusu ke mzdě.
zendoro_logo
Zendoro
"Prodejte byt bez starostí"
Sháníte či prodáváte byt? Nevyhovuje vám vše řešit na vlastní pěst, ale nepřejete si platit vysoké provizní částky realitním kancelářím? Vytvořili jsme on-line službu zajišťující kompletní prodej i nákup nemovitostí. Od vytvoření inzerátu, přes právní podporu, až po přepis v katastru nemovitostí.

QuickJOBS

QuickJOBS
A platform which helps employees to find job by one-click. In addition help employers to connect with these employees within few minutes.dalibor@quickjobs.czwww.quickjobs.cz
Vehiklo
"Everybody buys a vehiklo, after visiting vehiklo"
Vehiklo.cz is an internet car marketplace platform. We want to merge all the entities involved in automotive market - from dealerships through private sellers to leasing providers and clearly present their offers. We would like to help people to find their next car and also help them to choose the right financial services.martin.svach@vehiklo.cz, www.vehiklo.cz
Cutting Edge CVs
"We do not fear mistakes. We only fear the absence of creative, constructive and corrective responses to those mistakes."
Professional CV Writing Service. Our services include resume, cover letters and LinkedIn profile makeovers to the highest quality.

 

 

Aktuální projekty v akceleraci

Společnosti aspirující do akcelerace se mohou přihlásit na regulérní OH, kde se domluvíme na dalším postupu.

Další informace Vám poskytne aPORT koordinátor - Lukáš Daňek- lukas.danek@vse.cz

 

Aktuální firemní projekty v řešení

Další informace Vám poskytne BusinessPort koordinátor – Karolína Flégrová, karolina.flegrova@vse.cz

IBM

IBM - Bluemix Ambassador Program
Projekt zaměřený na návrh a pilotní otestování ambasadorského programu. V první fázi projektu pracuje tým složený ze studentů působících v xPORT a Smarter University IBM pracuje na hloubkové analýze motivace ambasadorů a návrhu struktury programu.
 duhovka_group_CMYK Zefektivnění Duhovka Group, a.s.  pomocí implementace IS/ICT nástrojů

Cílem projektu je podrobně analyzovat současný stav procesů všech 4 institucí v rámci Duhovka Group a následný návrh modelu fungování procesů. xPORT poskytl zkušený tříčlenný tým, který v úzké interakci se zadavatelem postupně analyzuje procesy jednotlivých oddělení a institucí skupiny a následně společně s vlastníky procesů modeluje jejich žádaný stav. Výstupem projektu bude návrh možností implementace ICT nástrojů pro dosažení žádaných stavů procesů, včetně kompletní poptávkové dokumentace pro výběr dodavatele samotné systémové integrace.

Iniciativa Connected Car
Projekt Connected Car
Projekt založený na myšlence automatického získávání a zpracovávání dat z automobilů, která mohou posloužit ke zkvalitnění a zefektivnění současných poskytovaných služeb a vývoji nových.
Connected car umožní efektivnější služby správy vozového parku, pojištění, řízení nákladů, zvýšení bezpečnosti či ekologický přístup k dopravě. Propojujeme subjekty z komerční i akademické sféry ve snaze vyvíjet inovativní produkty a služby založené na zpracování dat z připojených aut.
 logo_CS_2_CMYK

Česká spořitelna - Ambassadorský program

Projekt s cílem zvýšit povědomí o partnerství České spořitelny a vysokých škol. Pro 6 univerzit napříč ČR jsme navrhli ambasadorský program, který aktivně propaguje Českou spořitelnu na vysokých školách, zefektivňuje komunikaci se studenty a podporuje employer branding.

xPORT se postaral o kompletní návrh i realizaci projektu. Čtyřčlenný tým studentů z VŠE i ČZU zpracoval průzkum vnímání ČS studenty, analýzu konkurenčního prostředí, program aktivit ambasadora, definici pozice ambasadora, propagaci pracovní pozice, nábor i jejich zaškolení.