Termíny

12.2.2018 - 11.5.2018 - Výuka v letním semestru 2017/2018

9.4.2018 - 25.4.2018 - Data Festival

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Aktuální projekty v xPORT

Aktuální projekty v inkubaci

Další informace Vám poskytne iPORT koordinátor – Lenka Petrášková lenka.petraskova@vse.cz

HUGport Hugport
"
Zaujměte na první pohled  a komunikujte se svými zákazníky pomocí displejů."
Patříte mezi firmy, které mají obrazovky na pobočkách? A využíváte je naplno? Jste si jistí, že opravdu vysíláte to, co zajímá vaše zákazníky a zaměstnance?  A můžete rychle nebo i automaticky obsah měnit a řídit? Je čas na změnu.
luk.danek@gmail.comwww.hugport.com
Salesdock_logo SALESDOCk
"STARTUP'S REMOTE SALES TEAM “
We build the sales process and remote sales team for international startups. We sell their solution by employing inside sales model so we can serve global markets from our hub in Prague. Young talents, guided by elite trainers from the industry leading corporations such as Tableau, Google or 3M, are forged into the World-class professionals. Our top performers are then ready to be transferred to the startup itself and play an executive role.michal@salesdock.cz, www.salesdock.cz
logo
Smart Benefits
"Navyšujeme příjmy zaměstnanců a ještě Vám šetříme náklady a starosti"
Jednoduchý a bezplatný webový e-commerce portál umožňující firmám navýšit příjmy zaměstnanců o 31% a zároveň snížit mzdové náklady o 15%. Zaměstnanci mohou nakupovat produkty a služby nabízené v portálu ve zvýhodněném daňovém režimu, případně si částku od zaměstnavatele vyplatit formou bonusu ke mzdě.
Accent Artisian

"Speak like a native."

Mobilní aplikace na výuku přízvuků. Aby nerodilí mluvčí mohli mluvit jako rodilí.

adam@accentartisan.com

accentartisan.com

 

Live Sweaters

"To není jen svetr. "

Svetry s jedinečným designem ze 100% merino vlny pletené v Česku.

michal@livesweaters.com

livesweaters.com

SOCIDE

"Be the change you want to see in this world."

Ve společnosti SOCIDE s.r.o. vyvíjíme webovou a mobilní platformu se třemi hlavními cíli: sdružovat aktivní studenty, kterým se daří rozpoznat své cíle a priority, a dále rozvíjet jejich potenciál, zároveň ale také motivovat či inspirovat ty, kteří si ještě nenašli svou správnou cestu. K vypsaným cílům slouží komplexní systém 7 funkcí, členského programu a také propojování studentů s firmami.

vit.janda@email.cz

 

 

Aktuální projekty v akceleraci

Společnosti aspirující do akcelerace se mohou přihlásit na regulérní OH, kde se domluvíme na dalším postupu.

Další informace Vám poskytne - Stanislav Richter stanislav.richter@vse.cz

 

Aktuální firemní projekty v řešení

Další informace Vám poskytne BusinessPort koordinátor – Nicole Piková nicole.pikova@vse.cz 

Iniciativa Connected Car
Projekt Connected Car
Projekt založený na myšlence automatického získávání a zpracovávání dat z automobilů, která mohou posloužit ke zkvalitnění a zefektivnění současných poskytovaných služeb a vývoji nových.
Connected car umožní efektivnější služby správy vozového parku, pojištění, řízení nákladů, zvýšení bezpečnosti či ekologický přístup k dopravě. Propojujeme subjekty z komerční i akademické sféry ve snaze vyvíjet inovativní produkty a služby založené na zpracování dat z připojených aut.
O krok napřed
Placené praxe ve firmách "O krok napřed" do firem umísťujeme talentované studenty, kteří v rámci placené prace přinášejí klientům přidanou hodnotu a podílejí se na nových projektech. Více o možnostech na www.businessport.cz