Termíny

23.10.2017 18:00 - Co obnáší softwarový vývoj

25.10.2017 18:00 - Testování

Hledat
Pokročilé hledání
Aktuální projekty v xPORT

Aktuální projekty v inkubaci

Další informace Vám poskytne iPORT koordinátor – Lukáš Daněk lukas.danek@vse.cz

HUGport Hugport
"
Zaujměte na první pohled  a komunikujte se svými zákazníky pomocí displejů."
Patříte mezi firmy, které mají obrazovky na pobočkách? A využíváte je naplno? Jste si jistí, že opravdu vysíláte to, co zajímá vaše zákazníky a zaměstnance?  A můžete rychle nebo i automaticky obsah měnit a řídit? Je čas na změnu.
luk.danek@gmail.comwww.hugport.com
Crowdholding

"Flipping wall street's model upside down by allowing the public to invest time and work for future revenue shares or a bounty."

Crowdholding allows companies or startups to allocate a percentage of future sales to the crowd (ie. users) to help give feedback and work to validate their product or service tailoring the product to customer needs. If the product/service becomes successful, the crowd earns money because they helped co-create. The system is gamified with an upvoting system and leaderboard allowing the crowd to rank their favorite answers and within minutes the business sees the top feedback from the crowd.

ethanclime@gmail.com, www.crowdholding.com

Salesdock_logo SALESDOCk
"STARTUP'S REMOTE SALES TEAM “
We build the sales process and remote sales team for international startups. We sell their solution by employing inside sales model so we can serve global markets from our hub in Prague. Young talents, guided by elite trainers from the industry leading corporations such as Tableau, Google or 3M, are forged into the World-class professionals. Our top performers are then ready to be transferred to the startup itself and play an executive role.michal@salesdock.cz, www.salesdock.cz
logo
Smart Benefits
"Navyšujeme příjmy zaměstnanců a ještě Vám šetříme náklady a starosti"
Jednoduchý a bezplatný webový e-commerce portál umožňující firmám navýšit příjmy zaměstnanců o 31% a zároveň snížit mzdové náklady o 15%. Zaměstnanci mohou nakupovat produkty a služby nabízené v portálu ve zvýhodněném daňovém režimu, případně si částku od zaměstnavatele vyplatit formou bonusu ke mzdě.
zendoro_logo
Zendoro
"Prodejte byt bez starostí"
Sháníte či prodáváte byt? Nevyhovuje vám vše řešit na vlastní pěst, ale nepřejete si platit vysoké provizní částky realitním kancelářím? Vytvořili jsme on-line službu zajišťující kompletní prodej i nákup nemovitostí. Od vytvoření inzerátu, přes právní podporu, až po přepis v katastru nemovitostí.
Vehiklo
"Everybody buys a vehiklo, after visiting vehiklo"
Vehiklo.cz is an internet car marketplace platform. We want to merge all the entities involved in automotive market - from dealerships through private sellers to leasing providers and clearly present their offers. We would like to help people to find their next car and also help them to choose the right financial services.martin.svach@vehiklo.cz, www.vehiklo.cz
Accent Artisian

"Speak like a native."

Mobilní aplikace na výuku přízvuků. Aby nerodilí mluvčí mohli mluvit jako rodilí.

adam@accentartisan.com

accentartisan.com

 

 

 

Aktuální projekty v akceleraci

Společnosti aspirující do akcelerace se mohou přihlásit na regulérní OH, kde se domluvíme na dalším postupu.

Další informace Vám poskytne aPORT koordinátor - Lukáš Daňek- lukas.danek@vse.cz

 

Aktuální firemní projekty v řešení

Další informace Vám poskytne BusinessPort koordinátor – Karolína Flégrová, karolina.flegrova@vse.cz

Iniciativa Connected Car
Projekt Connected Car
Projekt založený na myšlence automatického získávání a zpracovávání dat z automobilů, která mohou posloužit ke zkvalitnění a zefektivnění současných poskytovaných služeb a vývoji nových.
Connected car umožní efektivnější služby správy vozového parku, pojištění, řízení nákladů, zvýšení bezpečnosti či ekologický přístup k dopravě. Propojujeme subjekty z komerční i akademické sféry ve snaze vyvíjet inovativní produkty a služby založené na zpracování dat z připojených aut.
O krok napřed
Placené praxe ve firmách "O krok napřed" do firem umísťujeme talentované studenty, kteří v rámci placené prace přinášejí klientům přidanou hodnotu a podílejí se na nových projektech. Více o možnostech na www.businessport.cz