Termíny

12.2.2018 - 11.5.2018 - Výuka v letním semestru 2017/2018

29.3.2018 - Děkanský den

18.4.2018 - Rektorský den

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Kontakt

 PR & Marketing
Ota Novotný
Executive Director
ota.novotny@vse.cz
Stanislav Richter
Deputy Director
stanislav.richter@vse.cz
Van Doan
ha.doan@vse.cz
Lenka Petrášková
lenka.petraskova@vse.cz
Stanislav Richter
Martin Potančok
martin.potancok@vse.cz
Lenka Petrášková
lenka.petraskova@vse.cz

Adresa institutu:

xPORT BUSINESS ACCELERATOR
Vysoká škola ekonomická v Praze
Jeseniova 2769/208
130 00  Praha 3

IČ:      61384399
DIČ:    CZ61384399

Kancelář:

Telefon:           +420 224 09 25 25
Email:            xport@vse.cz | recepce.xport@vse.cz

Otevírací doba:

Pondělí až pátek - 8:00 - 20:00

  • svátky, víkendy zavřeno
  • rektorské a děkanské volno nedržíme

 

Ota Novotný, Ph. D.
Executive Director

ota_novotny_foto_2014Ota je koordinátorem kompetenčních center VŠE, ve kterých pracují studenti a vyučující na projektech firemních partnerů univerzity. Je také vedoucím Katedry informačních technologií na Fakultě informatiky a statistiky.

Titul Ph.D. v oboru informatika získal na VŠE. Ve svém oboru se zajímá především o aplikace business intelligence, pokročilou analytiku v oblasti marketingu, IT služby v oblasti správy, modelování a měření. Působil v řadě konzultantských a vývojových projektů spojených s těmito obory.
Ota je spoluautorem 10 knih, autorem a spoluautorem několika učebnic, sborníků z konferencí a článků.

https://www.linkedin.com/in/novotnyo

Stanislav Richter
Deputy Director & aPORT Program Manager

Stanislav_RichterStanislav má zkušenosti se zakládáním a vedením start-upů (SNACKER Inc.; GC Retail Group Inc.; Farfalia Inc.). V xPORTU je odpovědný za jeho chod, strukturování programu, nastavení projektu a mezinárodní vztahy akcelerátoru.

Před nástupem do xPORTu získával zkušenosti v poradenské společnosti PwC (Business Analyst / Consultant in Business Recovery Services) a 3M (Business Analyst and Marketing Coordinator). Stanislav studuje doktorandský program na Katedře Mezinárodního obchodu VŠE. Jeho oborem je projektový výzkum podnikatelského prostředí, konkurenceschopnost a export malých a středních podniků v počátečních stádiích jejich fungování (SMEs/start-ups). Na VŠE také pracoval jako studentský tajemník rektorky a byl tak odpovědný za více než 60 studentských organizací, které na univerzitě působí.

https://www.linkedin.com/pub/stanislav-richter

 

 
Martin Potančok
BusinessPort Program Manager

Potancok_photoMartin má více než 8 let zkušeností v oboru softwarového vývoje a poslední tři roky pracuje jako projektový manažer na softwarových projektech pro mezinárodní společnosti (např. Siemens, Linet, Eurest, CZ LOKO, Emerson Climate Technologies etc.).

Kromě projektového managementu se Martin věnuje oblasti zdravotnictví a zvláště informačním systémům využívaným ve zdravotnictví. Jako student doktorandského programu se zaměřuje na IS/ICT sourcing strategie ve zdravotnických zařízení a také spolupracuje na projektech s IT globálním inovačním centrem společnosti MSD.
V rámci xPORTu má Martin na starosti cPORT. Rád se věnuje běhu, fotografování, cestování a objevování nových míst.

https://linkedin.com/in/martinpotancok/

 

 

Nicole Piková
Office manager
Nicole Piková

Nicole vystudovala obor Cestovní ruch a regionální rozvoj na Vysoké škole ekonomické v Praze. Díky aktivitě ve studentské organizaci AEGEE-Praha, má zkušenosti s organizováním eventů, projekt managementem a udržováním týmového ducha.

V xPORTu v rámci pozice Office Manager dbá o jeho bezproblémový chod a udržování příjemné pracovní atmosféry.

 

www.linkedin.com/in/nicolepikova57b65b93

 

Lenka Petrášková
Partner & Event Manager

lenka

Lenka vystudovala obor Podnikání a právo na Vysoké škole ekonomické a v xPORTu působí již od jeho založení v lednu 2015. Byla spoluorganizátorkou úspěšné akce Startup Festivalu, jehož hlavním cílem bylo rozšíření povědomí o startupech a budování startupové komunity.

V rámci xPORTu má na starosti organizaci interních i externích akcí a komunikaci s mentory. Zároveň se stará o inkubované týmy, aby se jim v xPORTu líbilo a řeší s nimi jejich strasti a radosti.

 

https://www.linkedin.com/in/lenka-petrášková-422887ab

 

 

Tomáš Ježek Simona Krystlová  Jan Slovák Tereza Hubáčková
Van Doan