18.12.2017 - 1.2.2018 - Zkouškové období

5. 9. Zářijový Open House

V září začíná dětem škola, začátek jejich dlouhé životní cesty. Někteří v tento okamžik pláčou, někteří řvou, jiní se těší.  Většina lidí pak ale vzpomíná na svá školní léta s úsměvem. Podobným velkým startem, který po vynaložení nemalého úsilí vede k radosti, je také začátek vlastního podnikání.

Nebojte se tedy ničeho, neplačte, ani se nesnažte utéct zpátky do školky, a přijďte v úterý 5. září do xPORTu v areálu Jarovských kolejí VŠE na Open House představit svůj podnikatelský nápad. V krátké prezentaci zástupcům xPORTu vysvětlete podstatu vašeho projektu, těšte se na zpětnou vazbu a v případě, že je váš projekt dostatečně „zralý“, tak i na účast v inkubačním programu, který nastartuje vaše podnikání.

Pro registraci vašeho projektu vyplňte tento formulář: http://bit.ly/registrace_zari

(Registrace jsou otevřené do pátku 1. září)