1.7.2017 - 31.8.2017 - Hlavní prázdniny

27.9.2017 - Startup Festival

24.4. Radim Jančura: Vznik a vývoj Student Agency

xPORT ve spolupráci s vedlejší specializací Podnikání Vám přináší příběh vzniku a rozvoje společnosti Student Agency. Celou cestou nejúspěšnější české firmy v oblasti cestovního ruchu a dopravy Vás provede majitel Radim Jančura.

Přednáška se uskuteční v pondělí 24. 4. od 18:00 hodin v místnosti NB C na půdě VŠE.

Historie STUDENT AGENCY se začala psát v roce 1993, kdy Radim Jančura, tehdy podnikavý student brněnského VUT, založil agenturu zprostředkovávající au pair pobyty studentům z České republiky. Díky tvrdé práci a odhodlání začalo přicházet stále více klientů a Radim Jančura v roce 1996 založil společnost STUDENT AGENCY a přijal první zaměstnance. A jak to bylo dál? To si budete muset počkat na samotnou přednášku.

Nezapomeňte si přihlásit přes registrační formulář ZDE