1.7.2017 - 31.8.2017 - Hlavní prázdniny

4.7.2017 15:00 - Červencový Open House

14. – 16. 3. 2017 Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE

I v letním semestru 2017 se uskuteční Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE.

Přehlídka více než stovky firem se nově koná po tři dny v atriu Rajské budovy a je určen pro studenty a absolventy VŠE. xPORT je tradičním účastníkem veletrhu a nebude chybět, ani na jarní ŠANCI. Náš stánek můžete navštívit již v úterý 14. 3. 2017.

V rámci doprovodného programu se můžete těšit na koučink, konzultace podnikatelského záměru nebo konzultace Vašeho CV či profilu na LinkedIn.

Veletrh si připravil mnoho novinek, které pomohou zájemcům s efektivním hledáním pracovních příležitostí. Všechny stoly vystavovatelů budou nově označeny obory a návštěvníci si budou moci vyzvednout samolepky informující o tom, zda se jedná o studenty bakalářského či magisterského oboru a zda má návštěvník zájem o part-time nebo full-time pozici.

Veškeré novinky sledujte na facebookové události.